Witaj na Gamedata.pl

Skorzystaj z naszej oferty

Szczegóły oferty

Counter Strike Global Offensive

Cennik
  • STANDARD
    1vCPU Intel Xeon E5-1650v4 @ 4.0 GHz
    34.99zł za serwer

Wybierz CS:GO bez limitu slotów oraz tickrate i ciesz się wolnością. Po zakupie serwer jest natychmiastowo instalowany na naszej maszynie zlokalizowanej w Warszawie i już po procesie instalacji jest gotowy do użycia. Nie ograniczmy liczby slotów oraz wartości tickrate na serwerze, wartości te mogą być dowolnie zmieniane przez klienta. Serwery tej gry są jednowątkowe co oznacza, że nie ma możliwości zakupu większej ilośći vCPU dla tej gry. Serwer posiada na start 3GB pamięci RAM, ilość ta może być w przypadku potrzeby zwiększona. Kupując serwer w naszym serwisie mają państwo dostęp do całodobowej pomocy technicznej. Dajemy możliwość przetestowania naszych usług przez 24h, aby odebrać serwer testowy należy zgłosić się do nas na HelpDesk 24h, który jest dostępny w panelu klienta.

Bezpłatne dodatki
  •   Baza danych MySQL
  •   Serwer FastDL
  •   SourceTV
  •   Ochrona AntyDDoS
Przejdź do Gamedata już teraz! Kup serwer
CS:GO

Dlaczego my?

Niskie pingi i brak opóźnień

Serwery instalujemy tylko i wyłącznie u sprawdzonych operatorów dzięki czemu, możemy zapewnić naszym klientom rozgrywkę bez jakichkolwiek opóźnień.

Doświadczona obsługa

Powierzając nam opiekę techniczną nad serwerem otrzymujesz gwarancję fachowej obsługi. Nasz zespół odpowie tobie na wszelkie pytania techniczne i udzieli pomocy w w przypadku problemu z konfiguracją serwera.

Odpornośc na ataki sieciowe

Korzystamy tylko i wyłącznie z zaufanych i odpornych na ataki centrów danych, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o dostępność usług.

Social media