Witaj na Gamedata.pl

Skorzystaj z naszej oferty

Szczegóły oferty

Minecraft

Cennik dostępnych pakietów
 • NOLIMIT
  Bez limitu slotów
  Bez limitu RAM
  26.99zł za serwer

Opis oferty

Serwer publiczny, czy może jednak wspólna gra ze znajomymi? Wybierz serwer Minecraft bez limitu pamięci ram oraz slotów i ciesz się wolnością. Po zakupie serwer jest natychmiastowo instalowany i już po kilku minutach od zakupu serwer jest gotowy do użycia. Serwer na start posiada 6GB przypisanej pamięci ram. Wartość ta w przypadku potrzeby może zostać zwiększona. Kupując serwer w naszym serwisie mają państwo dostęp do całodobowej pomocy technicznej. Dajemy możliwość przetestowania naszych usług przez 24h, aby odebrać serwer testowy należy zgłosić się do nas na HelpDesk 24h, który jest dostępny w panelu klienta.

Bezpłatne dodatki
 •   Baza danych MySQL
 •   Wybór silnika: Vanilla, Paper, Spigot
 •   Wybór dowolnej wersji
 •   Ochrona AntyDDoS
Przejdź do Gamedata już teraz! Kup serwer
CS:GO

Dlaczego my?

Niskie pingi i brak opóźnień

Serwery instalujemy tylko i wyłącznie u sprawdzonych operatorów dzięki czemu, możemy zapewnić naszym klientom rozgrywkę bez jakichkolwiek opóźnień.

Doświadczona obsługa

Powierzając nam opiekę techniczną nad serwerem otrzymujesz gwarancję fachowej obsługi. Nasz zespół odpowie tobie na wszelkie pytania techniczne i udzieli pomocy w w przypadku problemu z konfiguracją serwera.

Odpornośc na ataki sieciowe

Korzystamy tylko i wyłącznie z zaufanych i odpornych na ataki centrów danych, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o dostępność usług.

Social media