Witaj na Gamedata.pl

Wybierz najlepszy hosting serwerów gier

FAQ
(Najczęściej zadawane pytania)


Zamówienia

W jaki sposób mogę dokonać zakupu uslugi?

Aby dokonać zakupu usługi, należy zalogować się do panelu klienta, doładować swój wirtualny portfel za pomocą dostępnych metod płatności (więcej o tym w zakładce płatności), a następnie przejść do zakładki "Kup Serwer" oraz wybrać interesującą nas usługę po czym należy kliknąć przycisk "Zamów".

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienie realizowane jest natychmiastowo. Czas jaki trzeba poczekać, aby usługa była aktywna to czas instalacji serwera.

Ile może potrwać instalacja serwera?

Czas instalacji usługi zależny jest od rodzaju usługi. W przypadku mniejszych aplikacji takich jak teamsepak, instalacja może potrwać 3-5 minut. Natomiast jeśli chodzi o większe aplikacje np. CS:GO, tutaj instalacja może się wydłużyć do 20-40 minut. Maksymalnie instalacja może potrwać do 3 godzin, jeśli po tym czasie usługa nadal jest nieaktywna prosimy zgłosić ten problem w naszym centrum pomocy.


Płatności

Jaki jest czas księgowania płatności?

Wszystkie dostępne metody płatności w naszym serwisie są zautomatyzowane, co oznacza, że po dokonaniu płatności, pieniądze w portfelu pojawią się w zaledwie kilka sekund.

Doładowałem portfel, a jego stan nie uległ zmianie. Co robić?

W takim przypadku należy niezwłocznie zgłosić się do naszego biura obsługi klienta. Wszelkie dostępne metody kontaktowe z nami znajdziesz w zakładce kontakt.

Czy jest możliwa integracja wirtualnego portfela z moim sklepem?

Tak, aktualnie udostępniamy możliwość podpięcia SMS'ów pod własny sklep internetowy, dzięki czemu gracze kupujący usługi w twoim sklepie, będą doładowywać twój wirtualny portfel w serwisie Gamedata. Dokumentacja api dostępna jest w panelu klienta w zakładce portfel.

Czy jest możliwy transfer gotówki z wirtualnego portfala między moim, a innym kontem w serwisie?

Niestety aktualnie nie udostępniamy możliwości transferu gotówki między użytkownikami w naszym serwisie.

Czy istnieje możliwość wypłaty środków zgromadzonych w wirtualnym portfelu?

Zgodnie z regulaminem serwisu nie ma możliwości wypłaty gotówki z wirtualnego portfela. Środki te mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na usługi w naszym serwisie.

Która metoda doładowywania portfela jest najkorzystniejsza?

Najbardziej korzystną metodą doładowania portfela w naszym serwisie jest przelew, ponieważ tylko w tym przypadku nie jest pobierana prowizja operatora płatności. W przypadku paypal'a, pobierana jest prowizja 2.5% + 80gr, a w przypadku SMS jest to 50% kwoty.


Hosting

Czy istnieje możliwość przetestowania serwera przed zakupem?

Tak, udostępniamy możliwość przetestowania naszych usług. Aby otrzymać serwer testowy wystarczy zgłośić się do nas w centrum pomocy które można znaleźć w panelu klienta.

Na czym polega dedykowany adres IP?

Dedykowany adres IP daje wiele korzyści. Dzięki niemu, twój serwer zostanie uruchomiony na standardowym porcie co możesz wykorzystać do podpięcia domeny pod ip (uzyskasz możliwość łączenia się z serwerem za pomocą domeny np. s1.domena.pl), ponadto kiedy współdzielony adres IP będzie atakowany, twój pozostanie nienaruszony.

Czym różni się serwer prywatny od publicznego?

Wybierając serwer prywatny, obowiązkowo musisz ustawić hasło na serwer, jeśli tego nie zrobisz serwer będzie automatycznie wyłączany przez nasz system. W przypadku serwera publicznego, nie masz tego obowiązku.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Służymy pomocą! Napisz do nas na [email protected] lub na helpdesku w panelu klienta!

Social media