Witaj na Gamedata.pl

Dowiedz się o nas więcej

Współpracuj z Gamedata!

Wydarzenia e-sportowe

Planujesz przeprowadzić wydarzenie lub imprezę e-sportową i poszukujesz sponsora? Możemy pomóc tobie w organizacji tego wydarzenia! Począwszy od korzystnych rabatów, możemy również zagwarantować tobie całkowitą obsługę techniczną turnieju oraz sfinansować nagrody. Wszystko zależy od zasięgu danego wydarzenia.

Sieci serwerów

Jesteś właścicielem sieci serwerów i chciałbyś przenieść swoje serwery lub stworzyć nowe? A może planujesz otworzyć nową sieć serwerów? Skorzystaj z naszego serwisu! Otrzymasz indywidualną ofertę na interesujące ciebie usługi oraz skorzystasz z korzystnych rabatów i promocji!

Wspieramy oryginalne pomysły!

Masz oryginalny pomysł na nowy serwer ale brakuje tobie środków na otwarcie projektu? Gamedata pomoże zrealizować ten pomysł! Przedstaw nam swój pomysł, a nasz zespół zapozna się z nim i oceni w jaki sposób możemy wesprzeć twój projekt!

Osoby działające w mediach społecznościowych

Jesteś streamerem lub nagrywasz filmy o tematyce gier na youtube? A może posiadasz stronę na facebooku o tematyce gier? Jesteśmy otwarci na każdy wariant współpracy! Wyślij nam swoją ofertę!


Jesteś zainteresowany? Napisz na [email protected], aby dowiedzieć się więcej!

Social media